Sepet 0

İade Koşulları

PDF Versiyonu

 

Ürün İade işlem Süreci
Temel kural olarak satın almış olduğunuz ürünü, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde www.bansidoll.com ‘un düzenlemiş olduğu fatura ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile birlikte iade edebilirsiniz.
İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.
” İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.”

 

Genel İade ve Değişim Şartları

 

İade İşlemleri

 

Garanti
Bansidoll.com ürünlerin imalat ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Tüm ürünler doğal malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerde oluşacak tadil edilebilecek boyuttaki hasarların tadilatı süresiz olarak firmamız garantisindedir. Ancak ürünün doğal malzemelerden ve %100 el yapımı olarak üretilmesinden dolayı yıpranma payı yüksektir. Yıkama ve temizleme talimatına uyulmaması durumunda oluşacak hasarlar ürünün garanti kapsamında değildir. Tadilat için gönderilen ve tadilat sonrası geri gönderilecek ürünlere ait tüm kargo bedelleri Alıcı’ya aittir.
Teslimat Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim sırasında kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturup ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.